Crowne Plaza Denver Airport Convention Ctr

ex. Holiday Inn
Denver, Verenigde Staten View on map
Redactiekeuze

"Een centrale waterval stroomt door het uitgestrekte, overdekte atrium in de lobby. De kamers bieden een rustig verblijf nabij de luchthaven, ondersteund door een frequente shuttleservice. Het meest geschikt voor zakenreizigers, minder voor wie behoefte heeft aan een kamer met daglicht van buitenaf."

Vanaf US$ 108 US$ 97 per nacht
Bespaar 10%
Inchecken
26 sep 2026
Uitchecken
27 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
  • Gratis annulering
    bij veel kamers
  • Geen reserveringskosten
    Betaal bij het hotel
  • Veilig boeken
    Uw gegevens zijn beveiligd
  • Bestprijsgarantie
    Een betere prijs gevonden?

Waarom gasten voor Crowne Plaza Denver Airport Convention Ctr kiezen

  • 84000 m2 aan zalen
    Incl. 5574 m2 congrescentrum
  • Terrace Restaurant
    Amerikaanse gerechten, lokaal
  • Grootste fitnessruimte
    Cardio- en krachtapparatuur
  • Binnenzwembad
    Het hele jaar door
  • Gratis parkeren
    Met EV-laadpalen
  • Dicht bij de luchthaven
    Op 2 km van Light Rail

Overzicht

Het rustige Crowne Plaza Denver Airport Convention Ctr hotel biedt een restaurant en een lobbyruimte aan en ligt in de winkelstraat in Denver, op afstand van 3 km van het Fitzsimons Army Medical Center en op 25 minuten loopafstand van het Morrison Nature Center. Het comfortabele 3-sterrenhotel is ingericht met een aquarium en biedt gasten ook privéparkeren ter plekke.

Tot de nabijgelegen culturele attracties behoort het Aurora History Museum binnen 15 minuten rjden vanaf het hotel. Crowne Plaza Denver Airport Convention Ctr is gelegen in Denver binnen 17 km van het station Union.

Dit pand in Denver biedt 255 kamers met koffie- en theevoorzieningen en moderne gemakken zoals gratis wi-fi en een flatscreen TV met satellietzenders. Ingericht met een bureau, hebben ze ook geluiddichte ramen. Ze zijn voorzien van een apart toilet en een douche, evenals een haardroger en handdoeken.

Gasten van Crowne Plaza Denver Airport Convention Ctr genieten dagelijks tijdens hun verblijf van een buffet ontbijt. Dankzij de aanwezigheid van een lounge bar kunt u verblijf hier nog prettiger worden. Tot de eetgelegenheden behoort ook Terrace Restaurant, gelegen op een paar stappen verwijderd van dit hotel.

  • Inchecken
    van 16:00 tot 23:59
  • Uitchecken
    tot 11:00
  • Hotelklasse
    3 sterren
Crowne Plaza Denver Airport Convention Ctr
Onze tips

Is Crowne Plaza Denver Airport Convention Ctr iets voor u?

Perfect als u
  • Met de auto reist, want u kunt gebruikmaken van privéparkeergelegenheid op het terrein.
  • Een rustige ligging zoekt in de winkelstraat, met een metrostation op loopafstand.
Sla over als u
  • Gratis gebruik van het binnenzwembad of de sportschool verwacht - hiervoor wordt een toeslag gerekend.
Bijzonder aan deze plek:
  • Een lobbybar met een open haard

Faciliteiten van Crowne Plaza Denver Airport Convention Ctr

Algemeen
  • Rookvrije accommodatie
  • WiFi
  • 24-uursreceptie
  • Rolstoeltoegankelijk
  • ATM/Geldautomaat
Eten
  • Droger
  • Restaurant
  • Bar/ lounge
Sport en recreatie
  • Overdekt zwembad
  • Fitnesscentrum
Crowne Plaza Denver Airport Convention Ctr Gastenservice
  • Roomservice
  • Autoverhuur
Kamervoorzieningen
  • Zithoek
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten
  • Haardroger
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker
  • Ledikanten/ Babybedden
  • Spelconsole
  • Vloerbedekking

Voorwaarden

Deze voorwaarden zijn van toepassing op alle boekingen bij Crowne Plaza Denver Airport Convention Ctr.
Check-in / Check-out
Inchecken
van 16:00 tot 23:59
Uitchecken
tot 11:00
Belangrijke informatie

Bedankt voor uw feedback

Bedankt voor de aanmelding

Sluiten
Inchecken
26 sep 2026
Uitchecken
27 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Selecteer de datums
om de actuele aanbiedingen te zien